Apartmány se stylem

Nevíte, jakou oblast Chorvatsko dovolená si vybrat? Což takhle si zvolit oblast Istrie, která je velice pěkná a známá svou populární turistikou, specialitami kuchyně, světovou přírodou, bohatou zelení a půvabnými zátokami. Jestliže hledáte rajský klid a dokonalé místo pro lenošení, je tato oblast absolutní jedničkou! Poreč, Tar, Vrsar, Pula, Rabac, Labin nebo Fažana, to jsou místa, kde si báječně odpočinete! Hledejte vytoužené relaxování i aktivní zábavu!

Jižní Dalmácie

Mezi nejpreferovanější Chorvatsko dovolená lokality patří beze sporu kouzelná jižní Dalmácie, která se může pochlubit pestrými památkami, které jsou zaznamenány v kulturním dědictví Unesco, ale i pohořím Biokovo s úchvatnými borovicovými lesy. Makarská riviéra je bez pochyby nejlepší a nejvyhledávanější chorvatskou oblastí. Poznejte její dominanci a staňte se jejím cíleným fanouškem! Písečné pláže Vás dostanou na kolena, i ostrovy Brač, Hvar, Vis nebo Čiovo působí neodolatelně. Jakmile se sem jednou vypravíte, budete sem jezdit každý rok a několikrát!