Bezpečná i moderní domácnost

Jak docílit toho, aby elektroinstalační komponenty, osvícení, zásuvky a vypínače byli nejen bezpečné, ale i vkusně sladěné s prostorem každé místnosti? Dívat se na vyčnívající dráty by asi nebylo moc vkusné a bezpečné. A právě pro výběr toho nejlepšího pro elektroinstalaci a další potřebné prvky je vám k dispozici Schneider unica katalog. Nejen kvalitní vypínače a bezpečné zásuvky, ale i vysoce moderní a estetické provedení. Nejenom, že budete moct svítit a využívat díky zásuvkám veškeré spotřebiče a elektroniku, ale vy tento nenápadný prvek domácnosti skvěle zainteresujete do celkového estetického designu. To ocení hlavně ženy, které chtějí, aby všechno vypadalo dokonale.

Vždy je více možností

Pokud čekáte, že zásuvky, vypínače a další sortiment, který vám nabízí Schneider unica katalog, bude obsahovat jen varianty nenápadné bílé a zcela jednoduchý vypínač, či zásuvku, tak velice rychle změníte názor. Dnešní doba přináší rozšíření sortimentu úplně všeho. Takže nečekejte jen bílou a jednoduchost, protože variant je více.