Bude Vás vidět!

A o to přeci jde v reklamě především – zviditelnit se a sdělit potenciálnímu zákazníkovi nejen, že existujeme a čím se zabýváme, mohou se přidat i další drobnosti, které obrací jazýček vah na naši stranu. Látkové tašky nezůstávají u jednoho použití. Jejich nosnost dovoluje širší využití, jsou odolnější a v současnosti také podtrhují, že myslíte ekologicky a jdete s dobou. Nenatisknete své logo přeci jen tak na něco, když máte na dosah něco tak praktického.

Reklama na více použití

Na rozdíl od igelitky, látková taška neskoční po vyložení věcí na dně odpadkového koše, aby se ušetřil jeden pytel. Většina uživatelů ji složí a při nejbližší příležitosti znovu použije. Vaši reklamu nebo logo Vaší firmy tak skončí znovu a znovu na očích lidem, nikoli na skládce. Zabijte dvě mouchy jednou ranou – šetříte tím svou kapsu i životní prostředí.