Co Vám v létě zaručeně zvedne náladu?

Určitě to také znáte. Je letní parno až k zalknutí, vzduch se nehýbe, horko se vlní v ulicích a Vy jste zrovna na cestách. Bohužel, horší den jste si snad nemohl vybrat. Vlastně jste si vůbec nemohl vybrat, jste na pracovní cestě. V autě je nedýchatelno, stehna se potem lepí ke koženkové sedačce, na čele Vám vyskakují krůpěje, hlava Vás pálí a v krku se Vám drolí sucho. Ještě, že máte dvojí oblečení, takto byste se v podniku nemohl ukázat, ale je otázka, jak dlouho v tom parádním lněném obleku vydržíte suchý. Co na tom, že jste se od hlavy až k patě dvakrát přestříkal tím nejlepším antiperspirantem.

Chladivé osvěžení!

Ale na něco se dneska přece jen těšíte. Až bude po pracovní schůzce, Vaše první cesta povede do té krátké stinné uličky kousek vedle náměstí. Prodává se tam totiž ta nejlepší zmrzlina, co znáte.