Darček roka

Naše dievčatko je už veľká slečna. Nedávno dostala od babičky domček pre bábiky a k nemu aj jednu princeznú. Musím povedať, že bola naozaj nadšená. To bol snáď za poslednú dobu najkrajší darček, aký dostala. Vydrží si s ním vyhrať celé hodiny a ani o nej neviete. Mamka si aspoň stihne urobiť pokojne všetku prácu. Aj ja som si ako malá priala podobný, ale bohužiaľ som taký nikdy nemala. Je v ňom niekoľko izieb. Kuchynka má svoju riadu, je tu jedálenský kútik, krásna spálňa a kúpeľňa má dokonca aj vaňu. Naozaj nádhera. Asi najviac sa jej páči spálňa s veľkou šatníkovou skriňou, kde má bábika bohatú garderóbu. Hovorila mi, že až bude veľká, chcela by tiež takto bývať.

Tak trochu renovácia

Od septembra už naša lienka vykročí do prvej triedy, preto ešte musíme zaobstarať veľa vecí, aby jej nič nechýbalo. Hlavne, aby mala kvalitný detský písací stôl , kde bude tráviť veľa času a vlastne celú školu. Uvažujeme s manželom o riešení na mieru, pretože izbička je naozaj malá a nechceme, aby kútik určený na učenie zabral skoro všetko miesto. Príde k nám budúcu sobotu, tak snáď sa dohodneme. Okrem toho ešte musíme kúpiť dobrú aktovku, aby si naše zlato nepoškodzovalo sa chrbát.

Ohodnoťte příspěvek