Feng shui a barvy v interiéru

Zařizujete si nyní Vaši novou domácnost a hodláte se zaměřit na barvy. Barvy na nás mají obrovský vliv, tak si chcete díky barvičkám vytvořit útulnou a příjemnou domácnost. Milujete přírodu, proto je žhavým favoritem zelená, která je podle Vás prostě barva přírody. Zelená je údajně vhodná pro vytvoření místnosti k odpočinku. Tím je vše vyřešeno. Zelenou si dáte do Vaší ložnice. Zde přece každý den po náročném dnu relaxujete a odpočíváte. Už se nemůžete dočkat, jak vyrazíte na nákupy závěsů, ložního http://www.vaseloznipradlo.cz/cz-kategorie_0-0.html povlečení, polštářů a koberců. Bytových doplňků není nikdy dost. To je Vaše zásada.

Hra barev ve Vaší domácnosti

Barvy není vhodné podceňovat. Platí to i v případě zařizování interiéru. I zde má každá barva svůj specifický význam a je vhodné se pořádně zamyslet, kterou barvu z široké palety nakonec zvolíte pro danou místnost. Máte moc ráda modrou barvu. Podle feng shui je tato barva vhodná do prostor, kde se bude něco tvořit. Ve Vaší pracovně neustále něco vymýšlíte. Dobrých nápadů není nikdy dost, tak zvolíte do Vaší pracovny právě tuto skvělou barvu.