I dospělí jedinci mohou být přecitlivělí

Je důležité si číst složení a nedat jen na úvodní velké lákavé nápisy s výraznými hesly, ale zadívat se také na složení, které musíte naleznout na každém obalu, případně příbalovém letáku. Každá maminka touží pečovat o svého malého broučka s tou nejvyšší pečlivostí a láskou. Proto obzvlášť u miminek není radno šetřit a vybírat nekvalitní přípravky. Avšak i dospělí jedinci jsou díky přechemizované době, nekvalitním potravinám, spěchu a stresu náchylnější na alergie, problémy se zažíváním, problémy s vlasy, pokožkou. Není to jednoduché poradit něco osvědčeného, co pomůže každému, ale zkuste začít u konopí.

Silné účinky různých bylinek se nijak navzájem neničí

Konopné mastičky mívají příměsi dalších léčivých rostlinek jako je arnika, měsíček lékařský či levandule. Konopí je sice známo jako droga, ale jeho léčivé účinky jsou neoddiskutovatelné!