Konferenční svět s lepším porozuměním

Pokud Vás již nebaví používat komunikační prostředky, které nefungují tak, jak by měly, tak je čas na změnu. My se specializujeme na dokonalé aplikace, které Vám zajistí unikátní zážitek z každého hovoru. S  videokonferencí , audio hovory a telekomunikačními prvky od nás budete působit profesionálněji. A nejen to. Budete fungovat hlavně bezproblémově. Ať už jste jedinec, malá firma či velká organizace. Naše produkty jsou stavěné pro každého. Navíc s neprůstřelným šifrováním se postaráme, aby Vaše hovory nebyly případně odposlouchávány a nějak zneužity. Vše je podchycené. Vyberte si svůj produkt právě u nás.

Aplikace těch nejvyšších kvalit

RealPresence funguje tak, jak si každý přeje. Vše je plynulé, nezasekává se žádný prvek a kvalita hovorů je úctyhodná. K propojení se stranami používáme protokoly standardizovaného charakteru SIP/H.323, které běží naprosto skvěle. Pro RealPresence jsme vytvořili jak desktopovou aplikaci, tak i aplikaci na Váš iPad či iPhone. Komunikujte odkudkoliv. My Vám k tomu nabízíme jedinečnou příležitost.