Krásné a užitečné

Vytváříte-li pro sebe nebo pro své zákazníky příjemné letní posezení, vyberte si z nejrůznějších modelů moderních pergol. Vypadají skvěle a jsou užitečné, ať už chcete vytvořit stín v horkém létě, nebo navíc ochranu před nenadálým deštěm. Každý typ je vhodný pro docílení jiného efektu, různých stupňů přistínění, soukromí i dalšího komfortu. Také design a vybavení je možno zvolit zcela podle vašich představ.

Využijte širokých možností

Pokud si z nabízených modelů nevyberete, je možné nechat si vyrobit konstrukci na zakázku a zkombinovat tak vámi upřednostňované vlastnosti všech modelů do jednoho funkčního a estetického celku. Moderní technologie nabízejí velké možnosti. Například systém šikmých, či sklápěcích lamel pomůže dosáhnout optimálních světelných podmínek za jakéhokoli počasí. Posedíte-li někdy rádi pod volným nebem, může být pro vás zase vhodná shrnovací střecha.