Lamino, sklo, ratan nebo bambus?


Uvažujete o instalaci vestavěných skříní na míru v Praze a nejste si jisti materiálem, který by se vám do interiéru hodil? Nejoblíbenějším materiálem je lamino, které má velmi snadnou údržbu a v neposlední řadě i příznivou cenu. Vybrat si také můžete skleněné barevné sklo, které je zabezpečeno ze zadní strany dveří fólií. Pokud chcete mít v místnosti nádech exotiky, určitě bychom doporučili ratanovou nebo bambusovou výplň. Prohlédněte si naši kompletní nabídku a kontaktujte nás. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Konzultujte výběr s odborníky

Jak maximálně využít vnitřní prostor vestavěné skříně? Prohlédněte si kompletní nabídku našich šatních doplňků a využijte například drátěného programu, nabídky výsuvných košů a polic, věšáků na kalhoty, kravaty nebo na pásky. Objednat si také můžete šatní sklopnou tyč. Konzultujte váš výběr s našimi odborníky.