Léčba je krokem do života

Závislost je metla, která Vás spolu s dalším smetím zamete do kouta a posléze přidá k ostatnímu odpadu. Tak to je. A pokud Vás tato slova pobuřují a nutí Vás otevřít další láhev, pak Vám už snad není pomoci! Ale tak tomu určitě není. Pro každého je tu pomoc, bude-li o ni stát. Obsah slov alkoholismus léčba byste si měli vzít za své. Než zase proteče Vaším hrdlem první sklenka destilátu, měli byste si vzít tužku a papír a sepsat si, co ztrácíte svým pitím. Uvědomte si, že se potácíte v bahně života a řítíte se do záhuby, ničíte lidi, kteří Vás mají rádi. Vraťte se k nim a společně užívejte radosti života!

Rozhodněte se hned

Není proč čekat na vhodnou chvíli. Neváhejte hned teď zavolat do zařízení, kde Vám pomohou zbavit se Vaší závislosti. Destiláty Vám ničí život, nač tedy čekat? Věřte, že sami na to nestačíte. Ani pomoc Vaší rodiny Vás neovlivnila tím správným směrem. Stále si po odklizení všech lákadel necháváte jednu láhev zasunutou ve skříni, kdyby náhodou, tak jeden lok neublíží! To je přece špatně! Rozhodněte se hned! Telefonujte!