Levná doprava do Vaší oblíbené destinace

Už máte vybranou svou oblíbenou destinaci pro Vaši dovolenou, ale teď ještě hledáte levnou a pohodlnou dopravu, abyste se nemuseli trmácet svým vozem? Tak to pro Vás máme dokonalé řešení. Vypravujeme pravidelně kvalitní, spolehlivé a luxusní autobusy do Chorvatska a zpátky, díky kterým se dostanete do své oblíbené destinace rychle, spolehlivě, bezpečně a hlavně velmi pohodlně. Nabízíme své služby už téměř dvacet let a to jak soukromým osobám, tak také cestovním kancelářím. Naše vozy mají pravidelný jízdní řád a to jak do této země, tak i nazpátek. S námi se dostanete téměř do každého známého koutu této oblíbené přímořské destinace, kde můžete v klidu strávit svou dovolenou.

Dovolená začíná už příjemnou cestou

Pro Vaši pohodlnou cestu máme připraveny ty nejmodernější luxusní autobusy ve velmi dobrém technickém stavu, které Vás dopraví naprosto bezpečně do Vašeho cíle. Všechny jsou vybaveny luxusními ergonomickými sedadly s bezpečnostními pásy, které si můžete nastavit hned do čtyř různých poloh. Vůz je vybaven podle posledních módních i technologických trendů. Cestu si s námi můžete zpříjemnit sledováním televize a DVD, můžete si připojit k WI-FI, také si můžete dobíjet jakoukoliv elektroniku přes zásuvky, které najdete u každého sedadla nebo se občerstvit v našem minibaru. Samozřejmě jsou všechny naše vozy vybaveny moderním sociálním zařízením.