Můžete si předělat krb na tuhá paliva

Okna lze vyměnit za plastová

U naší společnosti BIVAKHOMES si můžete pořídit levné a kvalitní mobilní domy . Naše mobilní domy mohou připomínat jak klasické přívěsy, tak ale i moderní vily. Čím dražší, tím je samozřejmě takovýto dům i lépe vybaven. Naše typy domů začíná být velice populární, i když jejich popularita zatím ještě nedosahuje takové úrovně jako třeba ve Francii, Anglii nebo Holandsku.

Dají se užívat celoročně

Můžete si u nás pořídit Mobilní domy nejen k celoročnímu bydlení. V naší nabídce naleznete i cestovní domy připomínající karavany. Také jsou u nás k dispozici i Mobilní domy , které se využívají jako chatky. Mobilheimy se také hojně využívají pro podnikání. Najít v mobilním domku kadeřnictví či obchod s rychlým občerstvením není v dnešní době žádná vzácnost.

Vybavení

U moderních verzí našich domků se můžete těšit na kuchyň, obývací pokoj, ložnici i koupelnu.
Nabízíme totiž velké množství druhů mobilních domků a domů. Mobilní domy jsou vhodné nejen k rekreaci nebo celoročnímu bydlení, ale také k podnikání. Můžete si zvolit dům, který bude odpovídat Vašim představám.