Muži a jejich potíže

Předstojná žláza je mužský pohlavní orgán uložený pod močovým měchýřem. Jeho růst je ovlivňován hormonálně a to hormonem testosteron. V mládí velikost připomíná velikost ořechu, ale ve stáří může být až desetinásobně větší, což mužům způsobuje problémy s močením. Močová trubice je utlačována zvětšenou prostatou a to vede k mnoha nepříjemnostem. Jedná se o onemocnění zcela běžné a v dnešní době i veřejné. Známé bylo již ve starověku a toto trápení pokračuje s dobou, jen s tím rozdílem, že dnes je mnoho produktů, které vám pomůžou, tak se nebojte po některém z nich sáhnout.

Žijte zdravě

Zvětšením prostaty jsou muži velmi negativně ovlivňování v běžném životě. Mění to jejich způsob a kvalitu života. Je spousta rizikových faktorů, které můžete ovlivnit vy sami. Vhodná je i včasná prevence.