Náš chlor Shock zabere

Už je tomu nějakou dobu, kdy vidíte na bazénové vodě, že je něco v nepořádku? Chtělo by to nějakou výraznou změnu, díky které zvýšíte koncentraci chloru ve vodě? Často se tomu tak stává ve chvílích, kdy poprvé napouštíte bazén anebo vodu měníte. Může dojít i k tomu, že hodnota chloru poklesne až na nulu, ale pro takovou situaci zde máme snadné řešení, které se vám jistě bude zamlouvat! Zkuste náš chlor Shock , který dokáže velice rychle navýšit hladinu chloru ve vodě a vy se tak zbavíte problému velice rychle a prakticky bez práce. Tento přípravek je vyráběn hned ve dvou variantách a to buď jako granulát anebo je v nabídce také v podobě kapalné. Bude jen na vás, která varianta vám bude bližší.

Jistota, která nezklame!

Pokud hledáte spolehlivé přípravky na úpravu bazénové vody, jistě v našem širokém sortimentu objevíte to pravé ořechové, co vám dokáže usnadnit práci, ubrat starosti a naopak jen navodit atmosféru na příjemné koupání a užívání si léta ve vlastním bazénu! I naše ceny budou příznivé k vaší peněžence, tak neváhejte a nakupte u nás!