Naše služby v oblasti kanálů


Pokud máte problém s odpadem nebo kanalizací, měli byste uvažovat o kontaktování profesionálů. Naše firma Vám může v této oblasti poskytnout komplexní služby. V našem portfóliu služeb totiž nenabízíme jen obligátní čištění, ale vybrat si u nás leze například i monitoring potrubí pomocí moderních kamer a kamerových systémů.

Vhodné pro odpad i stoupačky

O čištění odpadu je zájem hlavně v domácnostech, ale tuto službu jednou za čas využívají i například průmyslové komplexy. Proto také používám dvě metody čištění. První je mechanická metoda a tuto metodu úspěšně používáme hlavně v domácnostech. Je vhodná i pro stoupačky. Druhou metodou je použití vodního paprsku. Jeho síla je daleko větší, než v případě mechanického způsobu, a proto je vhodná pro těžší případy.