Nebojte se toho

Pokud jste také zasažení módou poslední doby a láká vás také zkusit si anální sex, nemějte z toho žádné obavy. Jednak to není nic úchylného a nemravného, jednak to není nic problematického a bolestivého – pokud to nezkouší naprostí ignoranti a nemehla, a pak, je to mnohem bezpečnější z hlediska otěhotnění (neplatí pro homosexuály). Tato praktika v)byla z těchto důvodů běžná již před mnoha stoletími u mnoha etnik a zmiňuje se o nich již například Kámasútra.

Pomozte si

Pokud se tedy odhodláváme pro anální sex a máme nějaké pochybnosti, nebo se nám to stále tak nějak „ekluje“, pak není nic jednoduššího, než začít erotickým klystýrem. Jednak se tím dokonale zbavíme pocitu nečistotnosti této praktiky a potom i partnerka se při čištění střev a konečníku pěkně uvolní a stane se její otvor poddajnějším.