Pekné ruky sú znakom toho, že sa o seba staráte

Viete o tom, že väčšina ľudí sa pri prvom stretnutí pozerá najčastejšie na ruky a zuby? Preto by ste im mali venovať zvýšenú pozornosť. Kým zuby zlepšíte len pravidelným čistením, poprípade bielením, pri rukách je to trošku zložitejšie. Určite by ste si ich mali neustále krémovať, predovšetkým v zimnom a chladnom období, kedy bývajú často suché. Viete ale, čo je potrebné udržiavať okrem pokožky na vašich rukách? Uhádli ste správne, sú to nechty.

Manikúra nemusí stáť tak veľa, ako si myslíte

Je len na vás, čo vám najviac vyhovuje a akú máte predstavu. Nemusíte ich mať posiate glitrami alebo kvietkami, aby vyzerali vkuse a upravene. Pokojte postačí správna dĺžka a čistota. Možno aj nejaký neutrálny lak alebo gél-lak, aby vydržali upravené, čo najdlhšie. Ak máte problém s lámavosťou, zaobstarajte si rôzne váživové mastičky. No ak na také veci nie ste, urobte si ich gélové či umelé. Vedia vyzerať prirodzene, no predstavivosti sa medze nekladú. Je len na vás, čo si vyberiete. Výhodou je ich variabilnosť, ktorá vám umožňuje mať ich iné aj každé dva týždne.