Potisk našeho vybraného textilu

Jsme předním velkoobchodem, který nabízí spoustu druhů oblečení. Na toto oblečení si můžete dále u nás přiobjednat Potisk textilu . Krásná trička u nás objevíte již od dvaceti korun a to právě proto, že jsme velkoobchodem, tudíž si ceny můžeme dovolit stlačené na miminu. Není to báječné pro vaše peněženky? Nehledejte značkovost. I neznačkové oblečení může být kvalitní a vy se v něm budete pyšnit!
Pro váš nápad a kreativitu jsme tady my – XFER.cz. Potisk textilu a vy budete k nepřehlédnutí!

Krásné výšivky<

Rádi vám ke službě „potisk textilu“ také zhotovím krásnou výšivku. Cena je závislá od počtu stehů a dalších parametrů, takže na našich stránkách bohužel nenaleznete ani orientační ceník. Ale to nebrání tomu, abyste si poptávku zadali e-mailem a my odešleme zpět kalkulaci.