Prodávejte zmrzlinu i vy

S výrobou zmrzliny máme dvacetileté zkušenosti. Za tu dobu víme, jak připravit tu nejlahodnější, nejosvěžující a nejkvalitnější zmrzlinu pod sluncem. V naší nabídce se nachází více jak šedesát druhů zmrzlin od ovocných sorbetů až po smetanové nebo prolévané zmrzliny. Záleží nám na vaší spokojenosti a poskytujeme vám možnost nabízet svým zákazníků zmrzlinu, kterou všichni mají rádi.
Firma Adria Gold nabízí mimo lahodné zmrzliny také produkty vlastní výroby, a to dezerty, dorty nebo zákuskové řezy. To vše v různorodých variantách, vzhledu, chutí. Nabízejte svým zákazníkům kvalitu za dobrou cenu. Objednání je jednoduché, stačí vyplnit formulář a odeslat emailem na naše obchodní oddělení.

Nejen zmrzlina

Pro začínající podnikatele máme kompletní nabídku nejen zmrzliny, ale taky mrazících boxů, porcovacích kleští, toppingů, ovoce, kornoutů různých velikosti a mnoho další potřebných a zpestřujících věcí. Stačí navštívit naše webové stránky.