Propagace za malé peníze

Dnes má málokterá malá firma finance na to, aby si zaplatila reklamu například v časopise nebo dokonce v televizi. Není ovšem nutné investovat velké množství peněz do věcí, u kterých si nemůžete být stoprocentně jisti, zda-li budou fungovat. U potisku triček je to jiné. Je to metoda poměrně levná, ale to neznamená, že by byla méně účinná, než-li například billboardy.

Jsou vhodné i pro polyester

V dnešní době se snad již nenajde firma, která by nabízela pouze metodu sítotisku. Tato metoda je dnes už poměrně zastaralá a z trhu ji vytlačují možnosti umístění na plochu trička digitální obrázek. Je to sice pomalejší, ale na kvalitu se vyplatí čekat. Velice oblíbená je dnes také sublimace, díky které se dá umístit grafika i polyesterový textil, což v dřívějších dobách možné nebylo.