Pryč s dluhy – legálně

Hypotéka bez registru je legálním způsob, jak se zbavit závazků, které máte. Nezáleží na tom, jaké jsou povahy, ani v jaké situaci se právě nacházíte, pomoci lze každému, kdo je schopen se zaručit nemovitostí, ať už svojí, nebo třetích osob. Žádost lze podat on-line a nezabere vám to ani příliš času. Přiložíte několik fotografií objektu, který bude sloužit jako zástava, vyplníte základní informace a do druhého dne budete odpovědným pracovníkem kontaktováni.

Obavy mít nemusíte

Možná už jste slyšeli některé příběhy o tom, jak společnosti, které tyto úvěry poskytují, připravili lidi o střechu nad hlavou, ale možná zapomínáte na skutečnost, že vždy záleží na dlužníkovi, jak ke svému závazku přistoupí. Tento úvěr je třeba splácet stejně, jako kterýkoliv jiný, a pokud se budete chovat zodpovědně, peníze, které získáte, využijete k tomu, abyste se zbavili závazků, které vás tíží, zbude vám jen tato jediná splátka, kterou budete muset hradit, a nikde nenastane problém, tudíž není důvod připravit vás o váš majetek. Vše je legální a vždy záleží jen na vás, jak odpovědní ke svému závazku budete.