Technické vybavení společnosti

Firma TVS-centrum vlastní opravdu kvalitní techniku pro údržbu . Podívejte se na jejich webové stránky a přesvědčte se o tom sami.

Začněme recyklačním vozem Super 3000. Hmotnost tohoto vozu je 40 tun, cisterna má objem 15 metrů krychlových. Je určen k čištění velkých profilů, k čištění nebo rozplachování. Materiál všeho druhu vytáhne z hloubky až 40 m. Kanalizace můžete nechat vyčistit i vozy Combo 9 , Faun a čistící vůz bez odsávání. Firma je vybavena nejen technikou na čištění , pro revize , pro trasování , na revizi hydrovrtů a tlakové zkoušky v kanalizaci. Na revizi Kanalizace jsou tu přenosné a pojízdné kamerové systémy, na tlakové zkoušky kanalizace přenosné měřicí přístroje.

Technické vybavení

Základem kanalizačních prací je kvalitní technické zázemí a vybavení. Ať už má jakýkoliv problém, TVS- centrum se svou technikou kanalizaci bez problémů opraví.