Tichý život na farmě!

Žiješ ve městě a ruch dopravních prostředků a lidí na ulici tě už unavuje? Chceš žít tichý a spořádaný život daleko za městem, kde tě jen tak někdo nenajde? Pak právě hra nej hryti tohle vše umožní! Žij svůj tichý a spořádaný život v přírodě na farmě! Starej se o svá zvířata, dávej jim najíst a napít, podoj každé ráno krávy a kozy, orej svá pole a zasévej tam obiloviny jako pšenice nebo mák! Žij v harmonii s přírodou, žij v klidu a míru!

Život farmáře obchodníka!

Začni farmařit a produkovat své suroviny do těch největších pekáren a prodejen ale i místnímu pekařovi hned ve vesnici! Rozhoduj o tom, komu své suroviny prodáš, jak s vydělanými penězi vynaložíš a jak svůj statek vybuduješ! Nech si postavit stáje, nakup koně a každý den se jen tak projížděj stezkou na koni! Začni žít klidný život!