Výhody a pomůcky

Odjakživa se vyskytovaly mezi lidmi i v sexuální oblasti jisté problémy. A odjakživa se lidé snažili tyto problémy řešit a případné nesrovnalosti odstraňovat i za použití nejrůznějších pomůcek. Ať už to byly různé „léčivé“ rostlinné přípravky, zaříkávání, nebo prosté pomůcky mechanické a podobně. Mnoho z nich mělo svá jistá oprávnění a logické odůvodnění. Nejinak je tomu i dnes, zvláště když poslední dobou všudypřítomný stres a nejistota působí problémy stále většímu množství sexuálních partnerů.

Současné možnosti

Dnešní věda poskytuje nejen mnohé lékařsky ověřené prostředky, k tomu mnoho výrobců různých podpůrných prostředků, výrobky producentů erotických pomůcek a tak dále. A k tomu navíc běžně dostupné látky, které se dají využít pro podobné účely, jako jsou technické čističe – tedy poppersy.