Výkon vašeho auta bude zvýšen

.

Chiptuning je speciální úprava řídící softwarové jednotky motorového vozidla. Moderní vozy disponují elektronickou řídící jednotkou. Ta je od výrobce nastavena univerzálně, aby se přizpůsobila různým kvalitám paliva, emisím a předpisům v různých zemích světa.
Přeprogramováním řídící jednotky a optimalizací dle konkrétních podmínek, ve kterých vozidlo funguje, se zvýší významně výkon motoru, a také se sníží znatelně průměrná spotřeba paliva tohoto vozidla. Tyto kroky vám poskytne profesionální chiptuning.

Moderní technické vybavení

Abychom mohli provádět chiptuning na úrovni, disponujeme moderním vybavením a špičkovými technologiemi. Máme i svou vlastní válcovou zkušebnu, která velice usnadní a zefektivní práci, a umožní zdokonalit úpravy.

.
Výkon vašeho auta bude zvýšen
4 (80%)1
.