Vyměňte své rolety

Záleží pouze na zákazníkovi, jaký typ rolety a lamel si pro svůj dom zvolí. Mohou to být lamely extrudované hliníkové, lamely hliníkové s izolační polyuretanovou pěnou, nebo i nejlevnější plastové lamely.
Lamely pro tyto předokenní rolety se vyrábějí pokrokovými technologiemi. Materiálem je hliník, a vyplněny jsou polyuretanovou pěnou, která slouží jako izolace. Vodící profily jsou vybaveny těsnícími kartáčky, a jejich funkcí je zamezení nežádoucího úniku tepla. Lamely mohou mít různé barvy, vybírají se z aktuálních vzorníků.

Sítě proti hmyzu

Předokenní rolety také mohou být vybaveny sítěmi proti hmyzu. Sítě se umísťují mezi okno a roletu, a pohybují se společně ve vodících lištách. Spodní část sítě je vybavena těžítkem s hustým kartáčem, a tím dovnitř nepronikne žádný hmyz.