Vysavače od nás si poradí s čímkoliv

Skutečně dobrý průmyslový vysavač musí být vybrán s ohledem na náročnost prostředí a musí být do konkrétního prostředí vhodný. Dodáme Vám ve vysoké kvalitě komerční přístroje k použití v maloobchodních prodejnách, mokro-suché modely, kterými můžete snadno odstraňovat prach, pevné nečistoty, ale i kapaliny. Tyto modely se hodí zvláště v potravinářských výrobnách, ale i ve farmaceutickém průmyslu, nebo myčkách a čistírnách všeho druhu. Podle způsobu využívání a dalších nároků dodáme i jednofázové a třífázové přístroje s různými velikostmi nádob.

Samozřejmostí je i veškerý servis

K přístrojům od nás se váží i další poskytované služby. Vámi vybraný produkt dopravíme na místo, které v objednávce určíte, předáme jej a zaškolíme osoby, které jej budou nadále obsluhovat. Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta v délce 24 měsíců, během níž poskytujeme všechen záruční servis bezplatně. Rádi obstaráme i pozáruční servis, zároveň Vám můžeme dodávat i nutný spotřební materiál, hadice, filtry a další. Po dohodě nabídneme i další praktické služby.