Vyzkoušejte něco zcela nového

Máte rádi naše hory, ale pro vaše lyžování vám prostě nestačí? Chcete něco nového, co by bylo dostupné a přesto byste si mohli užívat většího komfortu? Jestliže ano, pak se vám zalíbí náš český penzion v Alpách s velmi dlouhou tradicí. Snažíme se o to, abychom i našim domácím turistům poskytli krásné a příjemné prostředí ve velkých horách, jako jsou Alpy. Protože se zde průměrný český turista může cítit poměrně ztracen, nabízíme naše bohaté služby jako doplněk pobytu u nás. Na nás se proto můžete maximálně spolehnout.

Výhodné ubytování pro všechny

Protože v našich končinách nejsou tak vysoké ceny, jako v těchto evropských horách, snažíme se vše stáhnout natolik, abychom se přiblížili komfortu, který panuje právě u nás. Můžete si být jisti, že v našem penzionu si najdete své místo a budete sem opravdu rádi jezdit. Není to jen díky tomu, že je zde pohodlná domluva, a to svým rodným jazykem, ale především díky prostředí, které zde najdete. Rozhodně nemusíte být milovník přírody, abyste si to zde opravdu hodně užili.